Telefon +67 255 17 22 szkola@spmlynkowo.pl

Tarnówko II półrocze, rok szkolny 2017-2018

DYŻURY NAUCZYCIELSKIE

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MŁYNKOWIE

umożliwiające kontakt z rodzicami i indywidualne konsultacje z uczniami

I półrocze, rok szkolny 2018 – 2019

lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Dzień dyżuru

Godz. dyżuru

1.

Bryske Roma

dyrektor szkoły

matematyka IIIbG

Młynkowo

pn- czw

12:30 – 14:00

Młynkowo

pt

9:00 – 11:00

2.

Dudek Elwira

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. IIIa

Tarnówko

poniedziałek

9.15 – 10.00

3.

Dzierzkiewicz Justyna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze,
Rewalidacja

Tarnówko

środa

11:15 – 12:00

4.

Gawrych – Budner Hanna

logopeda

Tarnówko

poniedziałek

środa

12.30-13.00

5.

Grencel Danuta

religia

Tarnówko

poniedziałek

7.50 – 8.20

6.

Kita Maciej

pedagog

Młynkowo

środa

14:00 – 14:45

7.

Kiedrowska Joanna

bibliotekarz

Młynkowo wtorek

16:30 – 17:00

8.

Pomaraniec Ewa

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. Ia

Tarnówko

wtorek

10:10-11:00

9.

Sobczak Danuta

edukacja wczesnoszkolna wychowawca
kl.IIa

Tarnówko poniedziałek

10.10-10.55

10

Elżbieta Zdaniuk

język angielski

Tarnówko

wtorek

7.50-8.20

 

DYŻURY NAUCZYCIELSKIE

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MŁYNKOWIE

umożliwiające kontakt z rodzicami i indywidualne konsultacje z uczniami

I półrocze, rok szkolny 2018 – 2019

 

lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Dzień dyżuru

Godz. dyżuru

1.

Bryske Roma

Dyrektor szkoły

matematyka IIIbG

Młynkowo

pn- czw

12:30 – 14:00

Młynkowo

pt

9:00 – 11:00

2.

Dybek Elżbieta

język polski IVa,IVb, Va, VIIIa,
wychowawca Va

Młynkowo

czwartek

11:25-12:10

3.

Jaworska Honorata

matematyka

IVa,IVb,Va,VIIIa, IIIa,

poniedziałek

 

czwartek

10:00-10:20

   10:00-10:20

4.

Jerzyk Irena

język niemiecki

klasy VIIa i VIIIa

     piątek

  

 

wtorek

14.10-14.40-dyżur dla rodziców

8.10-8.30-konsultacje dla uczniów

5.

Jerzyk Jarosław

wychowanie fizyczne

VIIa, VIIIa

wtorek

czwartek

12:00 – 12:15

11:00 – 11:20

6.

Kiedrowska Joanna

bibliotekarz

Młynkowo wtorek

16:30 – 17:00

7.

Kita Maciej

język niemiecki

pedagog szkolny

wychowawca kl. IIIbG

środa

14:00 – 14:45

8.

Kryger Barbara

plastyka, muzyka

zajęcia artystyczne

wtorek

8.40-9.15

9.

Maćkowiak Wiesława

język polski IIIabG

wtorek

7.55-8.30

10.

Mituta Anna

religia kl.IVa,IVb,Va,VIIa,VIIIa, IIIa i
IIIb

wtorek

9.25-10.10

11.

Mrozińska Karolina

biologia, geografia, przyroda

wychowawca kl. IVa

wtorek

8:30 – 9:15

12.

Nowakowski Hieronim

chemia, informatyka,

zajęcia techniczne,

edukacja dla bezpieczeństwa

wtorek

10:30 – 11:05

13.

Nowicka Miłosława

język polski

kl. VIIa

środa

8:00 – 8:30

14.

Piechota Maciej

wychowanie fizyczne

IVa, IVb, Va, IIIa, IIIb,

wychowawca kl. IIIa

czwartek

10:40 – 11:25

15.

Rembacz Magdalena

historia, wychowanie do życia w rodzinie,  

wiedza

o społeczeństwie

wychowawca kl. VIIa

wtorek

8:30 – 9:15

16.

Schreiber Aleksandra

Fizyka

matematyka kl. VIIa

Młynkowo poniedziałek

9:25-10:10

17.

Zdaniuk Elżbieta

język angielski

doradca zawodowy

Młynkowo

piątek

11.25-12.10

Młynkowo II półrocze, rok szkolny 2017-2018

lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Dzień dyżuru

Godz. dyżuru

1.

Bryske Roma

Dyrektor szkoły

matematyka IIbG

Młynkowo

każdego dnia

10:00-12:00

2.

Dybek Elżbieta

język polski IVa, VIIa, IIIab

wychowawca IVa

piątek

11:25-12:10

3.

Jaworska Honorata

matematyka

IIa, IIIa, IIIb,

wychowawca kl. IIIa

wtorek

9:40-10:20

4.

Jerzyk Irena

język niemiecki

klasy VIIaSP i IIaSP

5.

Jerzyk Jarosław

wychowanie fizyczne

VIIa SP

6.

Kiedrowska Joanna

bibliotekarz

Młynkowo wtorek

16:30-17:00

7.

Kita Maciej

język niemiecki

pedagog szkolny

wychowawca kl. IIbG

Młynkowo

8.

Kryger Barbara

plastyka, muzyka

zajęcia artystyczne

środa

11:05 -11:20

9.

Maćkowiak Wiesława

język polski IIaG, IIbG

piątek

7:55-8:25

10.

Mituta Anna

religia kl. IIIaG i IIIbG

środa

11:25-12:10

11.

Mrozińska Karolina

przyroda, biologia, geografia

wychowawca kl. IIIbG

piątek

10:20-11:05

12.

Nowakowski Hieronim

chemia, informatyka,

zajęcia techniczne,

edukacja dla bezpieczeństwa

wychowawca kl.VIIa

wtorek

11:25-12:10

13.

Piechota Maciej

wychowanie fizyczne

IVaSP, IIaG, IIbG

IIIaG, IIIbG

wychowawca kl. IIaG

piątek

12:20-13:05

14.

Rembacz Magdalena

historia, wdżr, religia kl.  IIabG,

wiedza

o społeczeństwie

czwartek

08:30-09:15

15.

Schreiber Aleksandra

fizyka

poniedziałek

12:20-13:05

16.

Zdaniuk Elżbieta

język angielski

poniedziałek

7:45-8:30