Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

W dniu 28 lutego 2019r., na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Połajewie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W tegorocznej rywalizacji udział wzięło w sumie 20 uczestników. Do rozwiązywania testów pisemnych przystąpiło 10 osób w pierwszej grupie wiekowej i 10 osób w drugiej grupie wiekowej. Po eliminacjach pisemnych wyłoniono po trzech zwycięzców z każdej grupy, którzy przystąpili do egzaminu ustnego. Miło nam poinformować, że troje uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Młynkowie stanęło na podium:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe od 4 do 6 klasy):

II miejsce Piotr Mirosław Łusiewicz kl. IVa

III miejsce Łukasz Łusiewicz kl. Va.

II grupa wiekowa (szkoły podstawowe od 7 do 8 klasy i 3 gimnazjum ):

II miejsce Krystian Łusiewicz kl. IIIbG.

Po zakończeniu części pisemnej uczestnicy turnieju oraz nauczycie wzięli udział w prelekcji na temat ,,Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.

Na zakończenie uczestnicy turnieju otrzymani pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, zwycięscy poszczególnych grup będą reprezentować gminę w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

źródło: tekst i zdjęcie: http://www.pct24.pl/wiadomosci/eliminacje-gminne-ogolnopolskiego-turnieju-wiedzy-pozarniczej-w-polajewie/14488

By No Comment 15 marca 2019
Skip to content