Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY ON-LINE
W SKAKANIU NA SKAKANCE
 

Drodzy aktywni uczniowie !

Jeśli nie mogę Wam zorganizować zawodów sportowych w tradycyjnej formie, „na żywo”, to zrobimy mistrzostwa on-line. Turniej pozwoli wyłonić najlepszych w skakaniu na skakance. Będzie to super szybka konkurencja sportowa. Wystarczy skakanka, trochę miejsca i np. to z czym większość z Was nigdy się nie rozstaje, czyli telefon komórkowy Zadanie polega na wykonaniu jak największej ilości skoków na skakance w czasie 60 sekund. Musicie zatem poprosić kogoś by Was nagrał w trakcie podskoków, albo odpowiednio ustawić telefon, kamerę czy inny sprzęt umożliwiający nagranie Was w czasie ćwiczeń.

Tylko w ten sposób będę mógł później odtworzyć materiał wideo i zobaczyć jak poradziliście sobie z zadaniem oraz wyłonić zwycięzców. Można liczyć głośno ilość podskoków jak komuś tchu nie zabraknie albo kamerzysta pomoże. Termin na przesłanie nagrania upływa 18 listopada o godz. 15:00. Filmik należy wysłać na adres: piechota.maciej@spmlynkowo.pl

Pamiętajcie, aby przed rozpoczęciem zadania sprawdzić miejsce do ćwiczeń pod względem Waszego bezpieczeństwa.


Nagrody: trzech uczniów z największą liczbę podskoków otrzyma po powrocie do szkoły pamiątkowy dyplom i upominek, a także ocenę celującą z wychowania fizycznego. Wszystkim Wam życzę powodzenia! Niech wygra najlepszy!

Łapcie za skakanki i do dzieła!

By No Comment 11 listopada 2020
Skip to content