Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

W związku z udziałem naszej szkoły w Projekcie przeciwko niewidzialnej przemocy, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce wspólnie z NASK zapraszają Państwa do udziału w webinarze nt. cyberprzemocy wśród nastolatków.

Spotkanie odbędzie się 25 lutego w godzinach 18:25-19:25 i będzie transmitowane na żywo na fanpage’u Stowarzyszenia oraz na stronie głównej portalu Interia.

Eksperci zaprezentują wyniki najnowszego badania na temat zachowań w sieci, a także opowiedzą jak przeciwdziałać agresji i przemocy w sieci oraz co zrobić, gdy dziecko stanie się ofiarą cyberprzemocy lub jej sprawcą.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka i przyjaciółka Stowarzyszenia, Paulina Chylewska.

Dla prawidłowego rozwoju dziecko potrzebuje stałej, bezpiecznej relacji. Tylko wtedy zbuduje prawidłowe więzi, nabierze poczucia własnej wartości, rozwinie potencjał. Odpowiednie środowisko opiekuńczo-wychowawcze, a przede wszystkim rozumienie potrzeb dziecka przez rodziców lub opiekunów, to najlepsza droga do zapewnienia mu właściwego rozwoju i budowania bezpiecznej  przyszłości.

Webinar jest częścią kampanii społecznej „Przemoc w internecie zostawia niewidzialne rany” prowadzonej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Partnerem merytorycznym kampanii jest Państwowy Instytut Badawczy NASK. Zaś partnerem medialnym webinaru jest portal Interia.

 

Link do wydarzenia tutaj. ( https://www.facebook.com/events/246766003669759 )

ZT

By No Comment 22 lutego 2021
Skip to content