Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

1  października 2021 r. w  naszej szkole obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Szkołę udekorowano plakatami wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. W dniu przeprowadzanie konkursu uczniowie podczas lekcji matematyki rozwiązywali zadania, zagadki łamigłówki doskonaląc tabliczkę mnożenia. Od wielu dni uczniowie byli egzaminowani na lekcjach matematyki przez nauczyciela. W ten sposób wyłoniono czterech ekspertów z klasy czwartej , którzy otrzymali tytuł eksperta tabliczki mnożenia i prawo do przeprowadzenia testu dla wszystkich uczniów z klas 4-8. Zgodnie z hasłem :”Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” Olaf Johymczyk, Karol Rajek, Stanisław Maksymilian Pankowski oraz Karolina Smydra sprawnie przetestowali wszystkich naszych uczniów. Wszyscy uczniowie, którzy wykazali się perfekcyjną znajomością tabliczki mnożenia otrzymali Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

HJ

By No Comment 5 października 2021
Skip to content