Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Zacną rzeczą jest uczyć się, jeszcze zacniejszą nauczać”
                                                       Mark Twain

W środę 13 października 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Młynkowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z pożegnaniem Pani Elizy Koniecznej,  która zatrudniona była w naszej szkole na zastępstwo od dnia 1 września 2020r. W imieniu całej Rady Pedagogicznej głos zabrała dyrektor szkoły Magdalena Rembacz, która podziękowała p. Elizie za pracę, wysiłek, trud wychowawczy oraz życzliwość dla współpracowników i uczniów. Życzyła dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym. 

Dzień Edukacji Narodowej zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Tego dnia w naszej szkole panowała świąteczna atmosfera. Dzieci ubrane w galowe stroje, przepiękna dekoracja górnego holu, przygotowany sprzęt nagłaśniający – to wszystko po to, aby ten dzień zapadł w pamięć wszystkich zebranych.

W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Magdalena Rembacz, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Następnie uczniowie zaprezentowali program artystyczny o dziejach Oświaty, w trakcie którego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom słodki upominek, dziękując za ich pracę.

ED

By No Comment 20 października 2021
Skip to content