Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Mamy sukces!  

W zimny i wietrzny dzień a dokładnie w czwartek 20 października 2021r, ośmioosobowa grupa uczniów pod opieką p. Barbary Kryger pojechała do Wiejskiego Domu Kultury w Rosku  reprezentować naszą szkołę w XX Powiatowym Konkursie Piosenki Ludowej Malwa 2021.   

Głównym celem  konkursu była popularyzacja pieśni ludowych.

 

Tegoroczny konkurs zachwycił jury przede wszystkim warunkami głosowymi,  umiejętnościami tanecznymi i pięknymi strojami ludowymi. Nasz szkolny wokalny team pokazał się z jak najlepszej strony zdobywając wysokie miejsca oraz wyróżnienia. Oto one:

Kategoria kl. I- III  – soliści

II miejsce – Fabian Piekarski z kl. Ia

 

Kategoria kl. I- III – zespoły

Wyróżnienie: Karolina Kapral, Amelia Namerła, Milena Kozłowska z kl. IIIa

Kategoria kl. IV- VI – soliści

Wyróżnienie: Anastazja Kaźmierczak z kl. VIa i Karol Rajek z kl. IVa

 

Kategoria kl. IV- VI –  zespoły

I miejsce – Magdalena Kapral i Natalia Płaczek z kl. Va

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i cieszymy się z Waszego sukcesu oraz dziękujemy pani Elwirze Dudek i pani Barbarze Kryger za przygotowanie uczniów do konkursu. Brawo WY!!!

By No Comment 23 października 2021
Skip to content