Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Pierwsze dni listopada to czas zadumy i refleksji. Pierwszego i drugiego listopada odwiedzamy z rodzinami cmentarze, żeby zapalić świeczkę i pomodlić się za duszę tych, których już nie ma. Nasza szkoła po raz trzeci wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Szkoła Pamięta”. Pani Joanna Kiedrowska z uczniami, udała się na pobliski cmentarz aby, zapalić znicz dla emerytowanych nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły. Klasa VIII a, wraz z panią Sylwią Rychlik, udali się również na cmentarz w celu uporządkowania terenu wokół krzyża oraz niektórych pomników. W szkole na dolnym holu, mieści się gazetka przygotowana przez uczniów, która skłania nas do zadumy i  myślenia o tych, którzy w biegu codziennego dnia są często dla nas zapomniani.

 

 

By No Comment 29 października 2021
Skip to content