Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

W czwartek, 11 listopada br., w Czarnkowie odbył się Bieg Niepodległości. Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Młynkowie musieli pokonać dystans od 500 do 1500 metrów w zależności od kategorii. Mimo bardzo zimnej aury pogodowej, w zawodach udział wzięło kilkaset osób z całego rejonu pilskiego. Wszyscy nasi uczniowie ukończyli bieg z zadowalającymi rezultatami czasowymi. Dwóch uczniów stanęło na podium! Miłosz Kulupa na dystansie 1000 metrów wywalczył brązowy medal znakomitym finiszem swojego biegu. Natomiast Artur Laskowski na dystansie 1500 metrów od początku utrzymywał się w pierwszej trójce biegaczy, którzy mieli dużą przewagę nad resztą grupy, ostateczni zdobywając również brązowy medal. Uczniowie oprócz medali i dyplomów otrzymali bony pieniężne do wykorzystania w sklepie sportowym. Wszystkim biegaczom serdecznie gratulujemy.