Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze, najcieplejsze i pełne radości chwile. Towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Stanowią okazję do wspólnego spotkania i kolędowania przez społeczność naszej szkoły. 17 grudnia 2021r. był dniem świątecznym w naszej szkole. Pani dyrektor Magdalena Rembacz złożyła wszystkim dzieciom życzenia spokojnych, rodzinnych i ciepłych świąt. Miła i świąteczna atmosfera udzieliła się dzieciom podczas wspólnego śpiewania kolęd oraz spotkania z Mikołajem.

Ten dzień był również okazją do podsumowania szkolnego konkursu plastycznego „Pomocnicy św. Mikołaja”. Jury podczas oceny zwracało uwagę na umiejętność łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, zagospodarowanie przestrzeni i oryginalne ujęcie tematu.

Komisja nagrodziła i wyróżniła następujących uczniów:

I miejsce ex aequo Milena Kozłowska i Franciszek Turostowski – kl. III a

II miejsce Wiktoria Wahl – kl. II a

III miejsce Oliwia Smydra – kl. III a

Wyróżnienie otrzymali:

Tymoteusz Jessa – kl. I a

Amelia Namerła – kl. III a

Kacper Łusiewicz- kl. III a

Marcel Rozmiarek – kl. III a

Laureaci konkursu i osoby wyróżnione otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplom za udział w konkursie oraz słodki upominek. Wszystkim dzieciom i nauczycielom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów. Rodzicom dziękujemy za zasponsorowanie pięknych nagród, a wszystkim czytającym ten artykuł składamy najserdeczniejsze życzenia WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!

E.D. i D.S.

 

 

By No Comment 18 grudnia 2021
Skip to content