Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

W dn. 16.03.2022 r. uczniowie klasy Ia udali się na małą wyprawę do Biblioteki Publicznej Gminy Połajewo. Celem tej wycieczki było pokazanie dzieciom jak funkcjonuje najważniejsza w naszej gminie biblioteka, jakie panują w niej zasady, jak wyglądają poszczególne pomieszczenia i czym się od siebie różnią, w jaki sposób należy poruszać się po księgozbiorze, by bez problemu odnaleźć właściwa książkę itp.  Te wszystkie informacje i wiele, wiele innych przekazała w bardzo prosty i przystępny sposób oraz pokazała w praktyce Pani Joanna Sobkowiak, która pracuje w niniejszej instytucji już 17 lat. Niecodzienna lekcja biblioteczna z Panią Joanną przebiegła w niezwykle sympatycznej atmosferze pełnej dobrego humoru. Życzymy Pani Joannie oraz sobie by drzwi naszej gminnej biblioteki zawsze stały otworem dla wszystkich, którzy kochają literaturę i pragną czerpać wiedzę z książek. 

JK

 

 

By No Comment 17 marca 2022
Skip to content