Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

 

Konkurs poświęcony patronowi  Janowi  Pawłowi  II już na stałe wpisał się w tradycję naszej szkoły. Co roku do udziału w nim zapraszamy uczniów  z gminy Połajewo, zachęcając  do  pokazania swoich talentów czy to literackich, recytatorskich czy plastycznych. W tym roku wszyscy chętni mogli wziąć udział w Konkursie Fotograficznym „Być człowiekiem z pasją jak św. Jan Paweł II”. Zadaniem konkursowym było wykonanie oryginalnej fotografii ukazującej wybraną pasję autora. Wyzwanie podjęło 58 uczniów ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Po wnikliwej analizie wszystkich prac konkursowych komisja w składzie: p. Joanna Sobkowiak, p. Jolanta Siek, p. Longina Moszczyńska oraz p. Zuzanna Tonak wyłoniła laureatów w trzech kategoriach:

Klasy I-III
I miejsce           Julian Surma – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie
II miejsce          Dorian Janc – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie
III miejsce        Józefina Rajek – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie

Klasy IV-VI
I miejsce           Aleksander Sołtysiak – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie
II miejsce          Jan Pankowski – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie
III miejsce        Aleksandra Siodła – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie

Wyróżnienie      Kinga Janc – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie

Klasy VII-VIII
I miejsce               Julia Sołtysiak – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie
II miejsce             Amelia Wahl – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie
III miejsce           Anastazja Frąckowiak – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Wszystkie zgłoszone do konkursu  zdjęcia będą niewątpliwie pamiątką i dowodem na to, że wielu młodych ludzi, podobnie jak Jan Paweł II, ma swoją pasję i ją pielęgnuje. Dziękujemy autorom nadesłanych prac , a laureatom konkursu gratulujemy miejsc na podium. Podziękowania kierujemy także do członków jury, którzy przyjęli zaproszenie do pracy w komisji konkursowej.

Bądźmy ludźmi z pasją. Rozwijajmy w sobie talenty, którymi zostaliśmy obdarzeni. Niech staną się one źródłem satysfakcji i spełnienia.

W.M.

By No Comment 23 marca 2022
Skip to content