Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie


25 kwietnia 2022r.  policjanci z czarnkowskiej ,,drogówki” przeprowadzili kolejne już eliminacje do Wojewódzkiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce.

W tegorocznych eliminacjach wzięło udział sześć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe w kategorii wiekowej od 10 do 12 lat i trzy reprezentujące szkoły podstawowe w kategorii powyżej 12 lat z całego powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Uczniowie mieli za zadanie w ciągu 40 minut rozwiązać 2 testy wiedzy, składające się łącznie z 35 pytań dotyczących przepisów drogowych. Następnie musieli wykazać się umiejętnościami jazdy na rowerze po torze przeszkód i znajomością przepisów drogowych w Miasteczku Ruchu Drogowego. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Tadeusz Begier z klasy  VII b, Bartosz Lubkowski  z klasy VII b i Łukasz Łusiewicz uczeń klasy VIII a. Gratulujemy sukcesu i liczymy na więcej.

ED

By No Comment 29 kwietnia 2022
Skip to content