Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

W ramach obchodów Dnia |Papieskiego w naszej szkole odbyła się druga edycja Biegu Papieskiego. Na boisku sportowym w Młynkowie wystartowało ponad 50 uczniów z klas IV – VIII. Zawodnicy biegnący na dystansie 100 metrów byli wspierani gorącym dopingiem przez resztę uczniów z naszej szkoły. Głównym celem biegu było zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej i patrząc na frekwencję biegaczy na pewno się to udało, dlatego gratulujemy wszystkim, a poniżej najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach:

Kategoria kl. IV – VI

dziewczęta:

I – Magdalena Kapral

II – Karolina Smydra

III – Julia Dukat


chłopcy:

I – Olaf Johymczyk

II – Franciszek Turostwoski

III – Nikodem Michalski


Kategoria kl. VII – VIII

dziewczęta:

I – Agata Smydra

II – Joanna Cwigon

III – Anastazja Kaźmierczak


chłopcy:

I – Mikołaj Obsadny

II – Artur Laskowski

III – Miłosz Kulupa

Gratulujemy!

 

By No Comment 10 października 2022
Skip to content