Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

O tym, że uczniowie potrafią zaskakiwać, przygotowując miłe niespodzianki, doskonale wiedzą nauczyciele naszej szkoły. 13 października 2022 roku, z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, takich miłych akcentów było wiele. Kwiaty w uczniowskich dłoniach i składane przez nich życzenia zwiastowały atmosferę szkolnego święta. Podczas wspólnego świętowania uczniowie życzyli pedagogom entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy oraz satysfakcji w odkrywaniu nowych obszarów codziennej pracy nauczyciela. Szkolne akademie utrzymane były w wesołym nastroju, zarówno te w Młynkowie jak i w Tarnówku. Dowcipny skecz odgrywany przez starszych uczniów naszej szkoły w scenkach oraz piosenki i wiersze recytowane przez najmłodszą część naszej szkolnej społeczności bawiły, wzruszały i cieszyły.
Dziękujemy Wam drodzy Pedagodzy i Wam drodzy Uczniowie za trud i pomysłowość w przygotowanie tej akademii. W części oficjalnej uroczystości głos zabrała Pani dyrektor Magdalena Rembacz, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.

E.D.

By No Comment 21 października 2022
Skip to content