Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

W dniu dzisiejszym nasza szkoła po raz pierwszy przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji pt. ,,BIEG W PIŻAMACH”.  Uczniowie  zaangażowani w bieg  to ciche anioły, podczas długiej przerwy ubrali piżamy i w czwórkach wystartowali w biegu na boisku szkolnym w swojej domowej piżamie, podomkach oraz klapkach. O chorobie nie myślimy, dopóki jesteśmy zdrowi.  Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy i doceniamy dopiero w chorobie. Ten bieg to lekcja empatii i solidarności z pacjentami oddziałów onkologicznych, dla których piżama jest podstawowym ubiorem  każdego dnia. W naszej szkole, uczniowie obudzili w sobie anioła. Niech ten dzień zwróci uwagę na kształtowanie zachowań prozdrowotnych oraz profilaktykę badań wśród dzieci.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Młynkowie, dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję.

JESTEŚCIE ANIOŁAMI W PIŻAMACH!

 

 

By No Comment 27 października 2022
Skip to content