Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na plakat promujący naukę języków obcych z okazji XX-lecia Europejskiego Dnia Języków obcych pt. „Język jest mapą drogową kultury”.

 Słowa Rity Mae Brown „Język jest mapą drogową kultury. Mówi Ci skąd ludzie pochodzą i dokąd zmierzają.” przyświecały organizatorom szkolnego konkursu na plakat promujący naukę języków obcych z okazji XX-lecia Europejskiego Dnia Języków obcych pt. „Język jest mapą drogową kultury.”

Celem konkursu było rozbudzanie wśród uczniów zainteresowań nauką języków obcych, rozwijanie wyobraźni i uzdolnień artystycznych uczniów, mobilizowanie uczniów do pracy na rzecz klasy i szkoły, uwrażliwianie na estetykę wykonywanych prac.

Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów klas I – VIII. Zadaniem konkursowym było wykonanie plakatu, który miał zachęcać do nauki języków obcych. Komisja konkursowa wybrała i nagrodziła następujące prace:

W kategorii klas I-III

I miejsce – Mikołaj Surma – klasa IIIa

II miejsce – Emilia Ewert – klasa Ia

III miejsce – Zofia Koltermann – klasa IIa

W kategorii klas IV-VIII

I miejsce – Karolina Smydra – klasa Va

II miejsce – Marcelina Sobczyńska – klasa VIIIa

III miejsce – Agata Smydra – klasa VIIIa

– Kacper Skrzypek – klasa IVa

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Wszyscy wykazaliście się kreatywnością i pomysłowością. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach i do nauki języków obcych. IT’S WORTH IT!

EZ

By No Comment 27 października 2022
Skip to content