Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

6 grudnia, jak dobrze wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie.  Mikołajki w naszej szkole, to bardzo ważne wydarzenie, dziś z samego rana przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ubrali choinkę, która znajduje się na górnym holu naszej szkoły. W całej szkole królował w dniu dzisiejszym kolor czerwony, uczniowie ubrali dziś czapki Mikołajkowe, okulary oraz sweterki świąteczne. W końcu, w naszej szkole pojawiły się Elfy, na korytarzu niosło się słynne HO,HO, HO oraz rozbrzmiewał dzwonek świętego Mikołaja. Elfy zaopatrzone w worek od samego świętego, podarowały każdemu dziecku słodki upominek. Na twarzach naszych uczniów zagościł uśmiech oraz radość z upominku.


       

 

By No Comment 6 grudnia 2022
Skip to content