Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

W dniach od 13 do 15 marca 2023r. uczniowie naszej szkoły przeżywali rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne prowadził ojciec Krzysztof Jezierski. Pierwszego i drugiego dnia nasz rekolekcjonista przekonywał, że gdy nie wiemy jak postąpić lub jaką drogą pójść najlepszym wyborem jest Bóg oraz drugi człowiek. We wspólnocie potrafimy zdziałać wiele dobrego. W ciekawy i obrazowy sposób ojciec Krzysztof potrafił przekonać naszych uczniów do wysłuchania, a także do czynnego uczestnictwa. Przekonywał również, aby Dekalog  był żywym drogowskazem w naszym życiu.  Na zakończenie trzeciego dnia rekolekcji odbyła się Msza Św. z czynnym udziałem naszych uczniów. Pięknym akcentem tego czasu była schola, która porywała nas do śpiewu. Te wspaniałe słowa usłyszane podczas tych rekolekcji, zapamiętamy i zachowamy je w naszych sercach.

AM

 

 

 

  

By No Comment 16 marca 2023
Skip to content