Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Dnia 11 maja 2023r. dzieci z Publicznego Przedszkola „Baśniowa Kraina” z Połajewa z oddziałów w Tarnówku i w Młynkowie odwiedziły naszą szkołę. Dla sporej części przedszkolaków ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wyglądają sale lekcyjne, sala gimnastyczna, pracownia komputerowa, biblioteka, boisko szkolne oraz plac zabaw przy szkole. Dzieci zasiadły do szkolnych ławek, aby poczuć się jak uczniowie. Aktywnie uczestniczyły w zajęciach ruchowych pod czujnym okiem nauczycieli oraz przy udziale starszych kolegów i koleżanek. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu! Ta wizyta podobała się naszym gościom. Dzieci z uśmiechniętymi buziami i w radosnym nastroju deklarowały chęć nauki w klasie pierwszej w naszej szkole.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy!

DS

By No Comment 11 maja 2023
Skip to content