Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Żyjmy życiem, które zapamiętamy

nie pozwólmy, by deszcz z chmur burzowych zgasił ogień,

który wyrzeźbił na świecących gwiazdach nasze imiona.

Umiejmy nie porzucać swego życia

i zawsze powracać do domu, nieważne, gdzie jesteśmy.

 

W niedzielę 4 czerwca br. w Młynkowie, na boisku KS Huragan Młynkowo odbył się festyn rodzinny. O godzinie 14.00 nastąpiło oficjalne otwarcie uroczystości. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali  układy taneczne, piosenkę niespodziankę, przedstawienie teatralne – „Z kobietami źle, bez nich jeszcze gorzej”, mecz piłki nożnej pomiędzy uczniami i absolwentami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Młynkowie oraz ,,Mam talent”. Dzieci mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych przez naszą szkołę m.in. tor przeszkód, kącik maluch, spacer farmera i wiele wiele innych atrakcji. Przedstawiciele Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Młynkowie, przygotowały scenkę kabaretową – kobieta z miasta i kobieta ze wsi. Śmiechu było co niemiara.  Pogoda dopisała i co najważniejsze, goście oraz humor. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli podczas festynu oraz tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę i serce do realizacji przedsięwzięcia.

 Jak się bawiliśmy ? Zobaczcie Państwo sami! Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

By No Comment 5 czerwca 2023
Skip to content