Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Wszyscy krzyczmy dziś wesoło – witaj szkoło! Witaj szkoło!
Nowych wyzwań przyszedł czas,
powracamy dziś do szkolnych klas!

W tym roku nietypowo, bo 04 września 2023 r. nastąpiła uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2023/2024. Apel rozpoczął się od uroczystego podniesienia flagi państwowej na maszt, złożeniem kwiatów przy kamieniu upamiętniającym patrona naszej szkoły – świętego Jana Pawła II oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie wszyscy zaproszeni goście, uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi zostali serdecznie przywitani przez panią dyrektor Magdalenę Rembacz. Szczególne słowa zostały skierowane do najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Po uroczystym ślubowaniu, pani dyrektor dokonała ceremonii pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Młynkowie, a wychowawczyni klasy I a, pani Justyna Dzierzkiewicz wręczyła każdemu uczniowi dyplom upamiętniający ten szczególny dzień oraz upominek. 

Wszystkim życzymy udanego i przede wszystkim bezpiecznego roku szkolnego 2023/2024.

E.Z.

By No Comment 5 września 2023
Skip to content