Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Uczniowie klasy IV oraz VII wybrali się do Centrum Sportu i Rekreacji w Obornikach na wspólną grę w bowling. Wyjazd był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu oraz integracji między uczniami.

Choć podczas gry nie zabrakło sportowej rywalizacji, atmosfera przez cały czas była bardzo przyjacielska i pełna uśmiechu. Uczniowie przez dwie godziny mogli świetnie się bawić, śmiać, rozluźnić oraz lepiej się poznać. Wspólna zabawa dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych emocji i na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników.

By No Comment 12 maja 2026
Przejdź do treści