Uczniowie klasy IV oraz VII wybrali się do Centrum Sportu i Rekreacji w Obornikach na wspólną grę w bowling. Wyjazd był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu oraz integracji między uczniami.
Uczniowie klasy IV oraz VII wybrali się do Centrum Sportu i Rekreacji w Obornikach na wspólną grę w bowling. Wyjazd był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu oraz integracji między uczniami.