Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Zajęcia sportowe dla dzieci to doskonały sposób by wcielić w życie powiedzenie „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przekonali się, ile radości i entuzjazmu wywołuje aktywność ruchowa. 23 września 2022r. odbyły się zajęcia sportowe dla uczniów klas I – III przeprowadzone przez trenerkę Akademii Piłkarskiej Reissa panią Wiktorię Raszewską. Gra w piłkę jest znakomitą formą aktywności. Świetnie rozładowuje niespożyte pokłady energii, które tkwią w każdym dziecku. W trakcie treningu młodzi piłkarze biegali, skakali, ścigali się między przeszkodami. Takie zajęcia to nie tylko doskonalenie umiejętności technicznych, ale także sposób na popularyzację zdrowego stylu życia wśród najmłodszych. Dziękujemy pani Wiktorii za ciekawe zajęcia, za miłą atmosferę oraz doskonalenie umiejętności sportowych naszych uczniów.

                                                                                                                           E.D./D.S.

By No Comment 24 września 2022
Skip to content