Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

17 kwietnia grupa uczniów reprezentowała naszą szkołę w Gminnym Turnieju BRD organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie. Trzyosobowe drużyny rywalizowały ze sobą w konkurencjach z wiedzy teoretycznej – sprawdzającej znajomość przepisów ruchu drogowego oraz  praktycznej, w trakcie której sprawdzili swoje umiejętności na torze sprawnościowym podczas jazdy rowerem. W pierwszej grupie wiekowej miejsce na podium wywalczyli: Stanisław Pankowki – II miejsce oraz Rafał Kulupa – III miejsce. Sukcesem mogą pochwalić się także uczniowie klasy VIIIb – Bartosz Lubkowski, Adam Begier i Artur Laskowski, którzy okazali się bezkonkurencyjni i zajęli odpowiednio I, II i III miejsce. To właśnie oni prezentować będą naszą szkołę podczas Powiatowego Turnieju BRD. Już dziś życzymy im sukcesu. Podziękowania należą się także pozostałym uczestnikom turnieju, którzy wyrazili chęć sprawdzenia swoich umiejętności i wykazania się wiedzą, którą z pewnością nieraz wykorzystają w sytuacjach praktycznych, wcielając się w rolę mądrego uczestnika ruchu drogowego.

By No Comment 19 kwietnia 2023
Skip to content