Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Noc zawodowców 2023 edycja 6.0 ,,HUB KOMPETENCJI” odbyła się 6 października w Zespole Szkół  im. Józefa Nojego w Czarnkowie.  Było to wydarzenie, które odbywało się w całej Wielkopolsce, uczniowie klas VII oraz VIII mogli zapoznać się różnorakimi zawodami, kierunkami dalszego kształcenia oraz pracodawcami z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego.  Spotkanie miało na celu pokazać młodym osobą, że szkolnictwo branżowe oraz techniczne daje szereg możliwości realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjnej, a przede wszystkim zawodowej. To WY młodzi ludzie, musicie podjąć decyzję, jaką ścieżkę kształcenia wybierzecie dla SIEBIE.

Każdy uczestnik wydarzenia NOCY ZAWODOWCÓW otrzymał blankiet do gry ,,ZADANIOWO – ZAWODOWEJ”, należało na danym stanowisku pracodawcy odpowiedzieć na pytanie i otrzymać  pieczątkę. Niezmiernie nam miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali wylosowani w Finale Gry, uczennica Oliwia Hryncewicz, otrzymała upominek od Radia Eska, w tym bilet do kina Helios oraz Adam Figlarz, otrzymał nagrodę od Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. Natomiast Anastazja Kaźmierczak zajęła I miejsce a Martyna Dukat II miejsce, w ,,ZAWODOWYM QUIZIE KAHOOT!”, uczennice naszej szkoły otrzymały upominki od Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile.

By No Comment 7 października 2023
Skip to content