Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

21 marca nasza szkoła zamieniła swoje korytarze w prawdziwe tęcze kolorów, gdyż obchodziliśmy wyjątkowy DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI. W tym dniu uczniowie i nauczyciele wspólnie stawili się do szkoły w najbardziej szalonych, kolorowych skarpetkach, jakie tylko mieli! Inicjatywa miała na celu promowanie solidarności i akceptacji wobec osób z różnymi potrzebami, a także podkreślenie piękna różnorodności, która nas otacza. Była to również okazja do refleksji nad tym, jak małe gesty mogą mieć wielkie znaczenie w budowaniu przyjaznej i otwartej społeczności. Każda kolorowa skarpetka była symbolem naszego wsparcia dla osób chorych na zespół Downa. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. To właśnie dzięki Wam nasza szkoła staje się miejscem, w którym każdy może czuć się akceptowany i doceniony, bez względu na to, jakie ma potrzeby czy cechy.

SR/KM

By No Comment 23 marca 2024
Skip to content