Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

W dniu 9 kwietnia 2024 r.  w Naszej szkole odbyły się gminne eliminacje  Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, którego główną ideą jest kształtowanie bezpiecznych zachowań na drodze wśród młodych uczestników ruchu drogowego. Zawody rozegrano w dwóch grupach wiekowych.  Łącznie wystartowało 6 drużyn z trzech szkół naszej gminy, które  wspierane przez swoich opiekunów,  walczyły o awans do eliminacji powiatowych. Każdy uczestnik eliminacji musiał wykazać  się znajomością przepisów  ruchu drogowego.

Turniej rozpoczęły zmagania testowe wszystkich zawodników. Następnie rywalizacja została przeniesiona na tor przeszkód. Tor przeszkód sprawiał większości zawodnikom spore trudności. Ostatecznie klasyfikacja przedstawia się następująco:

Młodsza grupa wiekowa:

1. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie,

2. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie,

3. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie.

Starsza grupa wiekowa:

1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie,

2. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie,

3. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie.

Wyniki klasyfikacji indywidualnej w grupie I przedstawiają się następująco:

Młodsza grupa wiekowa:

1. Aleksandra Wardęga – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie,

2. Stanisław Kaszuba – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie,

3. Fabian Grabicki – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie.

Starsza grupa wiekowa:

1. Stanisław Pankowski – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie,

2. Szymon Krysiak – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie,

3. Miłosz Bukowski – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Znajomość  przepisów ruchu drogowego wśród uczniów przyczyni się do promowania kultury bezpieczeństwa drogowego w społeczności szkolnej oraz lokalnej i z  pewnością zaowocuje  zwiększeniem naszego wspólnego bezpieczeństwa.

E.D/H.N

 

 

 

 

By No Comment 11 kwietnia 2024
Skip to content