Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie

Powiatowy Turniej BRD za nami. 18 kwietnia uczniowie naszej szkoły zmagali się z testem teoretycznym oraz praktycznym. Zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności podczas jazdy sprawnościowej rowerem po torze przeszkód, jazdy po miasteczku ruchu drogowego, a także w czasie rozwiązywania testu teoretycznego. Po zsumowaniu punktów nasza drużyna w drugiej kategorii wiekowej – powyżej 12 lat  w składzie: Rafał Kulupa, Natalia Kokot, Szymon Krysiak   uplasowała się na III miejscu. Gratulujemy kolejnego sukcesu. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności zaprocentują w dorosłym życiu, a każdy z repezentujących naszą szkołę uczniów stanie się odpowiedzialnym i dojrzałym uczestnikiem ruchu drogowego.

By No Comment 19 kwietnia 2024
Skip to content